Menu Close

2% pajamų mokesčio parama

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad vadovaudamiesi LR Labdaros ir paramos įstatymu, iki 2% savo sumokėto pajamų mokesčio 2018 m. pervedėte Šilutės lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“.
 
Jūsų supratimas ir parama padeda gerinti vaikų ugdymo(si) kokybę, todėl tikimės, kad ir 2019 m. 2% sumokėto pajamų mokesčio Jūs, Jūsų artimieji ir draugai taip pat skirs Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ rėmimui. Norime atnaujinti vaikų lauko žaidimų aikšteles.
 
Prašymą (forma FR0512) galima teikti iki gegužės 1 d., pateikiant Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu būdu per EDS, tiesiogiai įteikiant Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių administratoriui ar išsiunčiant paštu (išskyrus elektroninį paštą). Specialią prašymo formą bei instrukcijas galima gauti Valstybinės mokesčių inspekcijos padaliniuose, internete adresu www.vmi.lt arba lopšelyje – darželyje. 2% Jūsų pajamų mokesčio, patenkančio į valstybės biudžetą, bus skirti lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“, Jums nepatiriant jokių finansinių nuostolių.
 
Rekvizitai paramos pervedimui:
Šilutės lopšelis–darželis „Ąžuoliukas“
Kęstučio g. 5 LT – 99133 Šilutė
Įstaigos kodas – 190687050
Sąskaitos Nr. LT504010043500000139
AB DNB bankas.
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą