Menu Close

„Ąžuoliuko“ žaidynės

     Fizinis aktyvumas – tai veiksnys, kuris formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Tai ypač svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja. Jiems būdingas didelis judėjimo poreikis, kuris yra prigimtinis, o ne suvokiamas sąmoningai. Laikoma, kad judėjimas yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo vystymąsi.
Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ sveikatos stiprinimo veiklą organizuojanti grupė birželio 20-22 d. organizavo sporto renginį „Ąžuoliuko žaidynės“. Žaidynių metu viso darželio ugdytiniai varžėsi estafečių rungtyse ir rungėsi, kurie yra greičiausi, ištvermingiausi ir sportiškiausi. Žaidynės pavyko puikiai, nes vaikams tai kėlė daug teigiamų emocijų. Ugdytiniai aktyviai praleido laiką,  prisiminė komandinio darbo principus ir varžėsi kaip tikra komanda.
Džiaugiamės labai vaikų aktyvumu ir noru užsiimti aktyvia fizine veikla, nes pagrindinis ugdymo įstaigos tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Svarbu pratinti vaikus prie sporto jau nuo mažens, rodyti jiems pavyzdį, sportuoti kartu su vaiku.

Specialioji pedagogė Irma Morkūnienė

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą