Menu Close

Judėti sveika ir smagu

Gegužės 10  d. pasaulyje minima Judėjimo sveikatos labui diena – tarptautinė diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija. Ji skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo paties žmogaus. Tad fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys.

Šiai dienai paminėti Šilutės lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ sveikatos stiprinimo veiklą organizuojanti grupė pakvietė vaikučius, tėvelius ir darželio bendruomenę į renginį ,,Judėjimo karštinė“. Ryte visi –  maži ir dideli –  darželio kiemelyje darė mankštą, kurią pravedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva ir Raimonda visus  pakvietė  į ,,5000 tūkstančių žingsnelių“ ėjimą. O Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuras vaikams padovanojo po geriamo vandens buteliuką.

Mes visi įsitikinę, kad judėti ne tik sveika, bet ir labai smagu.Tikimės, kad ir toliau visi kartu sieksime  bendrų tikslų mūsų mažųjų labui.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą