Menu Close

„TIK GRAŽIAIS ŽODELIAIS MES KURIAME SAVO PASAULĮ“

Balandžio 15 – 19 d. įstaigoje vyko Kalbos savaitės „Tik gražiais žodeliais mes kuriame savo pasaulį“ renginiai, kurių tikslas žadinti vaikų susidomėjimą gimtąja kalba, raidelėmis, ugdyti vaiko norą bendrauti su bendraamžiais, suaugusiais, mokantis išgirsti ir išklausyti.

Visą savaitę logopedė Ineta lankėsi grupėse ir kartu su vaikais žaidė artikuliacinius žaidimus, klausėsi ir įvardino garsus, kurie sklido aplinkoje, žaidė didaktinius žaidimus „Sugalvok žodį, kuris prasidėtu garsu…“, „Ilgi – trumpi žodeliai“, „Koks žodelis čia netinka, kodėl?“ ir kt. Užsiėmimų metu vaikai buvo skatinami išklausyti savo draugus, neskubėti, išlaukti, išgirsti, įvardinti… Vaikai susipažino su visomis lietuvių abėcėlės raidelėmis ir sukūrė Raidelių knygelę. Buvo paruoštos ir  logopedės idėjos kasdienei vaikų veiklai grupėse ar žaidimams su vaikais namuose.

Veiklų su logopede metu atsiskleidė vaikų tartis, bendravimo galimybės, išryškėjo būtimybė kai kuriems tėveliams pasikonsultuoti su logopede dėl jų vaikučių tarties.

                                                                                      Logopedė metodininkė Ineta Januškienė 

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą